Jean-Michel Basquiat – rty

Samuel KingDavis
06.02.2024 00:10

Vstoupit do kurzu

V této lekci kurzu „Modelování karikatur“ se naučíte vytvořit rty. Lektor Samuel KingDavis vám ukáže, jak používat prsty nebo běžné věci, které máte doma, a pracovat s obyčejnou dětskou modelínou.

Kurz „Modelování karikatur“ vám umožní vymodelovat jakoukoli postavu ze skutečného života nebo své fantazie. V neplacené části kurzu začnete s postavou Jeana-Michela Basquiata, slavného avantgardního umělce a básníka s výraznými rysy.

Na tomto kurzu se naučíte připravit skicu, vytvářet základní tvary a využívat je k další tvorbě. Naučíte se také vystavět sošku tak, aby držela tvar, a bude také řeč o modelování nosu, očí a právě rty.

Pokud potřebujete pomoc s kreslením skic, zde může pomoci Samův kurz „Kreslení karikatur“. Neplacená část tohoto kurzu vám poskytne dostatečný základ. A nemusíte se obávat, Samův spoluúčinkující Petra Cibulková vám vše přeloží.

Sam KingDavis je americký karikaturista a lektor kurzu „Kreslení karikatur“. Přestěhoval se do Prahy z důvodu české tradice loutkářství. Sam je karikaturista portrétů, ale jeho první láskou bylo sochařství. V Čechách se dále rozvíjel a zúčastnil se kurzů Miroslava Trejtnara „Loutky v Praze“.

Přidejte se k nám a naučte se vytvářet jedinečné karikatury!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu