Jean-Michel Basquiat – oči a uši

Samuel KingDavis
06.02.2024 00:10

Vstoupit do kurzu

V této lekci se naučíte, jak vymodelovat oči a uši na tváři Jeana-Michela Basquiata. Tato lekce je součástí kurzu „Modelování karikatur“, který vám umožní vytvořit jakoukoli postavu ze skutečného života nebo podle vaší fantazie. Kurz je veden lektorem Samuelem KingDavisem, který vám ukáže, jak modelovat s pomocí běžných materiálů a bez potřeby drahých nástrojů.

V neplacené části kurzu se začnete učit na sošce Jeana-Michela Basquiata, slavného avantgardního umělce a básníka s výraznými rysy. V dalších dílech kurzu se budete učit modelovat sošku Andyho Warhola a naučíte se také vytvářet své vlastní jedinečné postavy.

Během kurzu se naučíte, jak si připravit skicu, podle které budete modelovat, jak vytvářet základní tvary a jak je využívat při další tvorbě. Naučíte se také, jak vystavět sošku tak, aby dobře držela tvar, a jak modelovat nos, oči a rty na tváři. Sam KingDavis zdůrazňuje důležitost představivosti při práci s modelínou a jak může předchozí kurz „Kreslení karikatur“ pomoci s přípravou skic.

Samuel KingDavis je americký karikaturista a lektor kurzu „Kreslení karikatur“. Má zkušenosti se sochařstvím a začal se více věnovat tomuto umění poté, co se přestěhoval do Prahy. Zde se zapojil do kurzů loutkáře Miroslava Trejtnara a objevil českou tradici loutkářství.

Tento kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří se chtějí naučit modelovat karikatury a vytvářet jedinečné postavy. Celý popis kurzu najdete na [odkaz na stránce kurzu].

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu