Reklama

Je to tvá vina

Petr Janda
06.02.2024 01:21
Je to tvá vina
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “Je to tvá vina” se zaměříme na začátek této písně, který je velmi jednoduchý. V této lekci budete mít možnost natrénovat akordy G Dur a F9, které jsou základem pro tento úvodní úsek písně.

Tato lekce je součástí kurzu “Hra na kytaru s Petrem Jandou”, který vyučuje známý hudební skladatel, zpěvák, kytarista a frontman skupiny Olympic – Petr Janda. V tomto kurzu se naučíte hrát na kytaru jako opravdový mistr. Petr Janda vám předá své bohaté zkušenosti a naučí vás hrát akordy jinak než se učí ve škole, což vám pomůže vytvářet bohatší melodie.

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé, ale i začátečníci mohou získat hodně užitečných informací. Je však nutné znát základní akordy. V kurzu se naučíte jak správně držet kytaru, jak hrát akordy jinak, jak cvičit efektivně a jak hrát sóla harmonicky. Petr Janda vám vše ukáže a vysvětlí na svých písních, které složil a hraje se skupinou Olympic. Budete mít také možnost stáhnout si texty a akordy ke každé písni, abyste měli podle čeho hrát a zpívat.

Kurz “Hra na kytaru s Petrem Jandou” vám posune vaši hru na kytaru o notný kus dál. Bude to skvělá příležitost rozšířit své hudební schopnosti a naučit se hrát jako opravdový profesionál.

Vstoupit do kurzu

Reklama