Jaké mouky použít

Pavla Machová
06.02.2024 00:14

Vstoupit do kurzu

Tato video lekce s názvem „Jaké mouky použít“ je součástí online kurzu „Pečení kvasového chleba“ s lektorkou Pavlou Machovou. V tomto videu se dozvíte, jaké druhy mouk jsou vhodné pro pečení chleba a jaké naopak ne. Pavla vám přiblíží rozdíl mezi chlebem bez rozkvasu a s rozkvasem a také vám poradí, jak správně připravit kvásek, který je základem pro dobrý chléb.

V rámci kurzu se naučíte také tipy a triky, jak správně manipulovat s těstem, například jak ho překládat a stáčet. Kurz vám také poskytne informace o tom, kolik času budete potřebovat na pečení chleba a jak zužitkovat přebytky žitného kvásku.

Pavla Machová je vášnivá pekařka, která se pečení chleba naučila sama a postupně vymyslela, jak na to, aby bylo chlebové těsto dokonale připravené a vykynuté. V kurzu s vámi sdílí své znalosti a skvělé recepty, které vám pomohou upéct skvělý domácí chléb.

Pokud si přejete obdarovat svou rodinu nebo hosty vlastním, voňavým a nadýchaným chlebem, tento kurz je správnou volbou. Pavla vám umožní postupně se seznámit s celým procesem pečení kvasového chleba a s jejími návody a radami určitě neuděláte žádnou chybu. Pusťte se do pečení a dobroú chut‘!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu