Reklama

Jak vytvořit webovou stránku s využitím ChatGPT

Pavel Fara
05.02.2024 23:36
Jak vytvořit webovou stránku s využitím ChatGPT
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Jak vytvořit webovou stránku s využitím ChatGPT? V tomto fascinujícím videu se budete moci nahlédnout do procesu tvorby webového projektu pomocí umělé inteligence. Lektor Petr Novák vám detailně představí jednotlivé kroky, kterými prošel při vytváření stránky a ukáže vám, jak ChatGPT pomohl s návrhem struktury, obsahu a vytvořením finálního produktu.

Petr se podělí o své zkušenosti s používáním AI a přiblíží vám, jak může tato technologie pomoci jak programátorům, tak i neprogramátorům při tvorbě webových stránek. Zjistíte, jak využít ChatGPT ke generování funkčního kódu a získáte tipy a triky, jak efektivně využívat tuto mocnou AI technologii.

Nebudete se ale jen dívat na proces tvorby, ale můžete se také inspirovat prompty, které Petr do ChatGPT zadával a které mu pomohly s konkrétními výstupy. Při prohlížení jeho práce na webu si můžete všímat různých detailů a funkcí, které nastrčil do systému pomocí ChatGPT.

Hlavním poselstvím tohoto videa je, že umělá inteligence dokáže značně usnadnit a zrychlit proces tvorby webových stránek. Ať už jste programátor nebo neprogramátor, naučíte se využívat ChatGPT k vaší plné spokojenosti.

Vstoupit do kurzu

Reklama