Jak vytvořit webové stránky pomocí AI

Pavel Fara
05.02.2024 23:34
Jak vytvořit webové stránky pomocí AI
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem “Jak vytvořit webové stránky pomocí AI” se dozvíte, jak umělá inteligence (AI) může být využita při tvorbě webových stránek. Lektor Petr Novák, webový architekt a cestovatel, vám představí, jak AI pomáhá v jeho práci i v osobním životě.

Ve videu vám Petr ukáže, jak přesně pracuje s AI při tvorbě obsahu, programování a stavbě komplexních webů. Představí vám také experiment, který provedl, kde vytvořil webové stránky za pomocí AI tak, aby byly smysluplné a měly přínos pro návštěvníky. Petr vysvětlí, jak postupoval při vytváření stránek a jak zpracovával obsah.

Během lekce se dozvíte o několika AI nástrojích, které Petr používá. První nástroj dokáže shrnout obsah videa do klíčových bodů a odkazů na konkrétní časovou stopu. Druhý nástroj je edukativní a vytvoří kartičky s klíčovými otázkami a odpověďmi z každé stránky, které si můžete postupně procházet a učit se podle nich. Třetí nástroj dokáže shrnout jakýkoli obsah na webu do klíčových bodů.

Tato lekce je součástí kurzu “Umělá inteligence (AI) a její praktické využití” vedeného lektorem Pavlem Farou. Kurz se zaměřuje na praktické využití AI v různých oblastech a je vhodný jak pro začátečníky, tak pro profesionály.

Kurz zahrnuje sérii výukových videí, ve kterých lektoři sdílí své zkušenosti s AI. Každý týden bude zveřejněno nové video s praktickými návody a novinkami. Kurz také nabízí přístup do komunitního chatu, kde můžete diskutovat s autory kurzu i s ostatními účastníky.

V rámci kurzu získáte také tříměsíční členství v komunitě v hodnotě 6.000,- Kč. Komunita poskytuje příležitost k sdílení zkušeností a nápadů s ostatními členy. Po třech měsících se můžete rozhodnout, zda chcete v komunitě pokračovat a platit si měsíční členství dál.

Kurz je aktualizován po dobu jednoho roku, přičemž každý týden bude přidáno nové video. Po uplynutí roku budou aktualizace probíhat nepravidelně a budete mít trvalý přístup ke všem dílům kurzu.

Pokud se chcete naučit prakticky využívat umělou inteligenci a připojit se k aktivní a podporující komunitě, je tento kurz pro vás ideální. Připojte se nyní a začněte objevovat nové možnosti využití AI.

Vstoupit do kurzu

Reklama