Jak vyrobit bylinkový sirup

Anna Bednářová
05.02.2024 23:12

Vstoupit do kurzu

Existuje několik různých způsobů, jak vyrobit bylinkový sirup, a každý si vyžaduje trochu jiný postup. V tomto videu vás provedu třemi základními variantami přípravy – jitrocelovým, tymiánovým a šípkovým sirupem.

Výběr správných bylinek a správný způsob přípravy je důležitý pro dosažení maximálního účinku sirupu. Proto vám v tomto videu nejen ukážu, jak připravit každý z těchto sirupů, ale také vám vysvětlím, proč každá bylinka vyžaduje jiný přístup.

Budeme se také zabývat tím, proč je lepší sbírat bylinky čerstvé a jaké jsou jejich přínosy pro naše zdraví. V průběhu videa vám představím jednotlivé bylinky a povím vám, jaké jsou jejich léčivé účinky a jak je možné je využít i v jiných formách než v sirupech.

Tato lekce je součástí online kurzu „Sběr bylinek a jejich praktické použití“, který vám představí svět bylinek a naučí vás, jak je správně sbírat, sušit a využívat. Kurz je veden lektorkou Annou Bednářovou, která má bohaté zkušenosti v tomto oboru.

Pokud se chcete dozvědět více o tomto kurzu, včetně dalších témat, která v něm probíráme, přejděte sem.

Tento online kurz vám umožní získat znalosti a dovednosti potřebné k samostatnému sběru bylinek a přípravě základních bylinkových výrobků. Ať už se zajímáte o léčivé rostliny, péči o pleť nebo zdravou výživu, tento kurz je pro vás.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu