Jak vyřezat srdíčko

Lenka Kapustková
06.02.2024 00:51
Jak vyřezat srdíčko
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “Jak vyřezat srdíčko” se dozvíte, jak vybrat vhodný materiál pro výrobu srdíčka a jak ho poté správně vyřezat. Tato lekce je součástí kurzu “Ozdoby z kožešin” vedeného lektorkou Lenkou Kapustkovou.

V tomto kurzu se naučíte vyrábět různé krásné ozdoby z kožešin, které můžete využít jako doplňky nebo dekorace. Lenka Kapustková vám ukáže, jak vytvářet kožešinové čepice, límce, vesty nebo štulce. Během kurzu se naučíte také vyrábět bambule různých velikostí, kožešinová srdíčka, brože a dokonce i ozdobit prstýnek kožešinou.

Lektorka vám předá své bohaté zkušenosti a tricka, která vám pomohou při výrobě kožešinových ozdob. V kurzu se naučíte, jak správně pracovat s kožešinou a jak ji řezat. Získáte také návod na výrobu bambulí, srdíček a různých broží. Dozvíte se, jak připevnit ozdoby na čepici nebo kabelku a jak správně napínat kožešinu.

Tento kurz je vhodný pro všechny, kdo mají rádi kožešinové výrobky. Všechny ozdoby v kurzu jsou ručně ušité, ale pokud máte k dispozici kožešnický šicí stroj, naučíte se ho také používat. Ve bonusovém videu vám Lenka Kapustková ukáže, jak pracovat s kožešnickým strojem.

Připojte se k tomuto zajímavému kurzu a naučte se vytvářet jedinečné kožešinové ozdoby!

Vstoupit do kurzu

Reklama