Reklama

Jak správně sbírat bylinky

Anna Bednářová
05.02.2024 23:12
Jak správně sbírat bylinky
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V deváté lekci kurzu “Sběr bylinek a jejich praktické použití” se budeme zabývat správným sběrem bylinek. Lektorka Anna Bednářová nám ukáže, jak a kde hledat bylinky, na co je třeba brát zřetel při sběru a dodržovat, abychom z nich vytěžili co největší užitek. Dozvíme se také, jaké části bylinek jsou pro nás nejdůležitější a v jakých ročních obdobích je nejvhodnější sbírat bylinky.

Tento online video kurz obsahuje 15 komplexních videí, ve kterých se dozvíme vše o sběru a použití bylinek. První dvě lekce jsou zdarma a věnují se především sběru a rozpoznávání bylinek. Lekce “Jak správně sbírat bylinky” je prvním dílem, ve kterém se naučíme základní principy sběru a poznávání bylinek. V dalších lekcích se budeme věnovat výrobě bylinkových tinktur, mastí, sirupů a likérů. Naučíme se také účinky několika vybraných bylinek, jako je například pampeliška, kostival, hloh, šípky a šípková růže.

Nabízí se nám jedinečná příležitost naučit se poznávat léčivé rostliny a využít jejich účinky pro naše zdraví a blaho. Po absolvování tohoto kurzu budeme schopni sami sbírat a zpracovávat bylinky a vytvářet z nich vlastní bylinkové výrobky. Pokud nás zajímá příroda, léčivé rostliny a radost ze spojení s přírodou, tento kurz je skvělou volbou. Přidejte se k nám a staňte se bylinkářem!

Vstoupit do kurzu

Reklama