Jak připravit kvásek

Pavel Fara
06.02.2024 09:22

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci se naučíte, jak připravit kvásek pro pečení kvalitního kváskového chleba. Kvásek je základní složkou tohoto druhu chleba a je důležité umět ho správně připravit. Lektor Pavel Fara vám krok za krokem ukáže postup, který zajistí, že váš chléb bude voňavý, chutný a zdravý. Nemusíte se bát, i když jste začátečníkem v pečení, tento kurz vás provede celým procesem přípravy kváskového chleba a ukáže vám, že to není žádný těžký oříšek.

Kurz pečení chleba: Pečeme kváskový chléb je určený všem, kteří se rádi potěší křupavým a chutným chlebem připraveným doma. Kurz vás naučí nejen přípravu kvásku, ale také správné hnětení těsta, kynutí a pečení chleba. Lektor Pavel Fara vám předá své znalosti, které získal z vlastní praxe, a ukáže vám nejlepší postupy a triky, které vašemu chlebu dodají skvělou chuť a křupavou kůrku.

Zároveň získáte informace o dalších surovinách, které budete potřebovat pro pečení kváskového chleba, a naučíte se rozlišovat kvalitu ingrediencí. Kurz vám také poradí, jak správně kvásek uchovávat a jak ho připravit pro další použití.

Zapomeňte na složité recepty a nepřehledné kurzy pečení chleba, které vás odradí od vyzkoušení kváskového chleba. Kurz Pečeme kváskový chléb vám předá ověřené postupy a praktické rady, které vám pomohou připravit si doma chutný a zdravý chléb. Lektor Pavel Fara vás přesvědčí, že pečení kváskového chleba není žádná magie, ale dostupná dovednost, kterou zvládnete i vy.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu