Jak přečíst dokument PDF

Pavel Fara
05.02.2024 23:38
Jak přečíst dokument PDF
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci kurzu “Umělá inteligence (AI) a její praktické využití” si v této lekci ukážeme, jak pomocí pluginu pro chatGPT pracovat s dokumenty PDF. Využitím umělé inteligence dokáže chatGPT přečíst dokument PDF a poskytnout vám stručný obsah nebo jiné důležité informace obsažené v tomto dokumentu. Tato lekce je součástí kurzu, který si klade za cíl naučit vás prakticky využívat umělou inteligenci (AI) v různých oblastech.

Kurz je zaměřen na všechny zájemce o rozvoj dovedností v oblasti AI, bez ohledu na jejich zkušenosti. V rámci kurzu se naučíte prakticky využívat umělou inteligenci (AI) v různých oblastech, například generovat texty pomocí ChatGPT, generovat obrázky pomocí AI, tvořit prompty pro ChatGPT, využívat užitečné nástroje pro AI v praxi, generovat a ladit zdrojové kódy pomocí AI, napojit AI přes API na váš web a automatizovat odpovídání na dotazy zákazníků.

Více informací o kurzu najdete na této stránce. Kurz provází lektor Pavel Fara a další čtyři odborníci z různých oborů, kteří se zajímají o využití AI v praxi.

Součástí kurzu je přístup k sérii výukových videí, ve kterých lektoři sdílí své zkušenosti a poznatky o AI. Každý týden bude zveřejněno nové video s praktickými návody a novinkami. Kromě toho získáte přístup do komunitního chatu, kde můžete diskutovat s autory kurzu i s ostatními účastníky. Důležitou součástí kurzu je také tříměsíční členství v komunitě, které získáte jako bonus zdarma. Po třech měsících se můžete rozhodnout, zda budete pokračovat v komunitě za měsíční poplatek.

Kurz je tvořen a aktualizován po dobu jednoho roku, přičemž první tři měsíce přibývá jedno nové video každý týden a následující devět měsíců přibývá jedno video měsíčně. Po uplynutí jednoho roku bude kurz aktualizován nepravidelně, ale budete mít trvalý přístup ke všem dílům.

Připojte se k tomuto kurzu, pokud chcete efektivně se naučit využívat umělou inteligenci (AI) a přidat se k aktivní a podporující komunitě, která vám poskytne prostor pro sdílení zkušeností a nápadů s dalšími účastníky.

Vstoupit do kurzu

Reklama