Jak přečíst dokument PDF – 2. díl

Pavel Fara
05.02.2024 23:39
Jak přečíst dokument PDF – 2. díl
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V druhém dílu lekce “Jak přečíst dokument PDF” se budeme zabývat novými změnami v pluginu “Ask your PDF”. Tato lekce je rozšiřující k předchozímu návodu a zaměřuje se na aktuální přístup k používání tohoto nástroje. Pokud jste v minulosti využívali plugin “Ask your PDF” nebo pokud se chcete dozvědět více o nejnovějších nástrojích pro sumarizaci PDF, neváhejte sledovat tuto lekci. V popisu videa najdete odkaz na stránku, kde se dozvíte o TOP 10 nástrojích pro sumarizaci PDF.

Tato lekce je součástí kurzu s názvem “Umělá inteligence (AI) a její praktické využití”, který vám poskytne praktické znalosti a dovednosti v oblasti AI. Kurz je určen jak pro začátečníky, tak pro profesionály, kteří se chtějí dostat do hloubky této tématiky. Navíc získáte členství v komunitě a možnost diskutovat a sdílet své zkušenosti s ostatními účastníky kurzu.

Kurzem vás bude provázet Pavel Fara spolu s dalšími odborníky na AI, kteří mají bohaté zkušenosti s praktickým využitím této technologie. Kurz obsahuje sérii výukových videí, která budou pravidelně aktualizována během prvního roku. Po uplynutí jednoho roku zůstanete mít trvalý přístup ke všem dílům kurzu. Členství v komunitě vám zajišťuje přístup k diskuznímu fóru, kde se můžete poradit s ostatními členy a získat další rady a tipy od mentorů.

Pokud se zajímáte o umělou inteligenci a chcete získat praktické znalosti v jejím využívání, tento kurz je pro vás. Připojte se k nám a objevujte nové možnosti využití AI!

Vstoupit do kurzu

Reklama