Jak pracovat s kytičkami dále?

Jaroslava Marková
06.02.2024 09:28

Vstoupit do kurzu

V lekci „Jak pracovat s kytičkami dále?“ se zaměříme na další možnosti využití již vyrobených kanzashi kytiček. Budeme si povídat o různých nápadech a inspiracích na to, jak tyto krásné kytičky využít.

Lektor kurzu „Kanzashi – textilní kytičky“ Jaroslava Marková nás provede touto lekcí a ukáže nám různé způsoby, jak využít kytičky ze soutěžících lekcí. Od různých doplňků a ozdob, až po dekoraci interiérů.

Naše kytičky se stanou skvělým doplňkem šatů, kabelek, čelenek či vlasových spon a mnoho dalších. Uvidíme například, jak vyrobit sponu do vlasů ze dvou barev a jak ji upevnit na brožový špendlík. Naučíme se také vytvořit dvoubarevné kytičky s úzkými a dutými okvětními lístky. Zkusíme si také vyrobit čelenku do vlasů a zdobení z různých materiálů, jako je satén, dekorační látka nebo strukturované plátno.

Další nápady nám ukáže lektorka při výrobě kytiček z džínového materiálu různých odstínů, které mohou sloužit jako ozdoba na kabelku. Naučíme se také vyrobit kytičky pro slavnostní příležitosti z tylu a z lesklé průhledné organzy.

Celkově se těšte na různorodé nápady pro další využití vašich kanzashi kytiček. Nejen, že si užijete tvůrčí proces, ale také vytvoříte krásné a originální doplňky či dekorace.

Kurz „Kanzashi – textilní kytičky“ je vhodný pro každého, kdo má zájem o tvorbu textilních šperků nebo dekorativních kytiček. Postupuje se od základů a postupně se seznamujete s různými materiály a technikami. Čeká vás skvělá zábava a možnost vytvořit si něco originálního a unikátního.

Tak se připojte k našemu kurzu a objevte krásný svět Kanzashi – textilních kytiček!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu