Jak podpořit muže v roli otce

Majka Staňková
05.02.2024 23:44
Jak podpořit muže v roli otce
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Unikátní popis online video lekce “Jak podpořit muže v roli otce”

Mužské vnímání rodičovství se vyvíjí postupně, většinou po porodu. Jeho vazba s dítětem vzniká již během těhotenství a lze ji podpořit třeba společným hovorem s miminkem. Prožitek porodu může využít k prohloubení vazby a ke vstupu do role otce. Důležité je podpořit i jeho otcovskou hrdost a v poporodním období ho neopomíjet, aby se mohl naplno podílet na rodičovství.

Tato lekce je součástí kurzu “Porod bez obav” vedeného lektorkou Majkou Staňkovou. Tento kurz je ideální pro ženy, které mají obavy a strach z porodu. Majka Staňková se ve svém kurzu zaměřuje na to, jak se správně připravit na porod a jak zvládnout mateřství.

V rámci kurzu se dozvíte různé cenné informace a tipy, například jak si usnadnit průběh těhotenství, jak se připravit na porod a vybrat si správnou porodnici i pediatra. Kurz vás seznámí s cvičeními pro těhotné, včetně těhotenské jógy, a naučí vás, jak zapojit tatínka do role otce.

Předporodní kurz vám také poskytne důležité rady a informace o tom, co vás všechno čeká při porodu, jak připravit porodní plán a jak se vyrovnat s možnými bolestmi a nepříjemnými situacemi. Kurz vám také pomůže se připravit na období šestinedělí a naučit se správně pečovat o novorozeně.

Majka Staňková je profesionální lektorkou, která se specializuje na přípravu těhotných žen na porod a mateřství. Její přístup je velmi empatický a podporující. Kurz “Porod bez obav” je tak jedinečnou příležitostí pro ženy, které chtějí prožít porod a mateřství bez obav a s radostí.

Vstoupit do kurzu

Reklama