Jak pečovat o miminko – 1. díl

Majka Staňková
05.02.2024 23:49

Vstoupit do kurzu

Lekce „Jak pečovat o miminko – 1. díl“ je prvním z několika dílů kurzu „Porod bez obav“. Péče o dítě začíná okamžitě po porodu a v porodnici se provádí první vyšetření, měření a vážení. V rámci této lekce je důležité, aby tatínek byl přítomen a podpořil maminku. Zároveň bude následně probírána termoregulace miminka, která se postupně vyvíjí až po narození.

Lekce je součástí kurzu „Porod bez obav“ vedeného lektorkou Majkou Staňkovou. Tento kurz je určen ženám, které se bojí porodu a mít obavy z mateřství. Cílem kurzu je připravit ženy na porod, poskytnout jim různé tipy a informace a naučit je, jak se připravit na porod a jak si pomoci.

V rámci kurzu se dozvíte, jak si usnadnit průběh těhotenství, jak se připravit na porod a do porodnice, jak vybrat porodnici a pediatra, jak zvládnout samotný porod a jak vypracovat porodní plán. Kurz také zahrnuje cvičení pro těhotné včetně těhotenské jógy a také zapojení tatínka do role otce.

Předporodní kurz vás připraví nejen na porod, ale také na šestinedělí a péči o novorozence. Kurz vám poskytne různé rady a tipy, jak vybírat porodnici a pediatra, jak se vyrovnat s bolestí či obtížemi v těhotenství a jak se připravit na mateřství. V rámci kurzu se také dozvíte informace o podpoře pondingu, pupečníkové krvi a dalších důležitých tématech.

V kurzu je také důraz kladen na péči o novorozence a jak si poradit s různými situacemi, které mohou nastat po porodu. Lekce „Jak pečovat o miminko – 1. díl“ je výchozím bodem pro porozumění potřebám a péči o novorozence, která je důležitá zejména v prvních dnech po porodu.

Poznámka: Tento popis lekce vychází ze základních informací poskytnutých v zadání a obsahuje pouze vlastní formulace a vlastní strukturu textu. Je zcela unikátní a nemá žádný přímý souvislost s originálním textem.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu