Jak napojit ChatGPT API na váš web

Pavel Fara
05.02.2024 23:35

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Jak napojit ChatGPT API na váš web“ se naučíte, jak propojit ChatGPT API s vaším webovým rozhraním. Lektor Lukáš Kiráľ vám představí konkrétní postup pomocí příkladu webové aplikace, kterou nedávno napojil na ChatGPT API. Tato lekce je součástí kurzu „Umělá inteligence (AI) a její praktické využití“, který vám poskytne široké a praktické znalosti o využití AI v různých oblastech.

Kurz je inovativní formou výuky, která vám umožní kolektivní vzdělávání a sdílení zkušeností mezi účastníky. Na kurzu se naučíte praktické využití umělé inteligence v různých oblastech, včetně tvorby textů pomocí ChatGPT, generování obrázků pomocí AI nebo tvoření promptů pro ChatGPT. Kromě toho se seznámíte s užitečnými nástroji využívanými autoři kurzu v praxi a naučíte se generovat a ladit zdrojové kódy pomocí AI.

Kromě lektora Pavla Fary budou na kurzu prezentovat své znalosti a zkušenosti také Jiří Dolejš, Petr Novák, Lukáš Kiráľ a Vít Schaffarczik. Kurz zahrnuje sérii výukových videí, které budou průběžně aktualizovány. Po zakoupení kurzu získáte také přístup do komunitního chatu, kde budete mít možnost diskutovat s autory kurzu i s ostatními účastníky.

Důležitou součástí kurzu je tříměsíční členství v komunitě, které je zdarma. Po uplynutí tří měsíců se můžete rozhodnout, zda chcete členství v komunitě pokračovat a platit si měsíční poplatek. Kurz je aktualizován po dobu jednoho roku, přičemž po jednom roce zůstane účastníkům trvalý přístup ke všem dílům kurzu.

Pokud hledáte efektivní způsob, jak se naučit využívat umělou inteligenci v praxi a současně se připojit k aktivní komunitě, je tento kurz určen přímo vám.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu