Jak na stříhání videa

Edita Berková
05.02.2024 23:18

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Jak na stříhání videa“ se dozvíte o jedné z nejčastěji používaných funkcí při úpravě videa. Lekce obsahuje spoustu teoretických informací, ale také vám nabízí krátký návod, jak stříhat video přímo na mobilu. Pro tento účel je používána aplikace CapCut, která byla také použita pro zpracování tohoto kurzu.

Lekce je součástí kurzu „Pohoda před kamerou“ vedeného lektorkou Editou Berkovou. Tento kurz vám poskytne veškeré potřebné informace k natáčení skvělých videí. Ať už plánujete krátká videa pro sociální sítě nebo delší videa pro své vlastní webové stránky.

V dnešní době je video jedním z nejúčinnějších nástrojů pro komunikaci se svým publikem. Možnost postavit se před kameru může na první pohled působit děsivě, ale když se naučíte, jak mluvit na kameru s lehkostí a sebedůvěrou, určitě si vás lidé budou všímat.

Proč je to tak důležité? Lidé chtějí spolupracovat s těmi, kterým věří a kteří se jim líbí. A když se spojíte se svými zákazníky prostřednictvím videí, stanou se vašimi fanoušky a potenciálními studenty na celý život.

V tomto kurzu se dozvíte:

– Základní principy natáčení autentických videí
– Důvody, proč mnoho lidí odkládá natáčení
– Důležitost a sílu sdílení věcí, které milujete a věříte
– Iluze o strachu z natáčení
– Záměr a tvorba obsahu videa
– Zacílení a význam každého videa
– Sílu vašeho příběhu
– Rozpoznání vaší cílové skupiny a možné různé skupiny
– Umění mluvit před kamerou
– Technika „smajlíku“ pro autentický a příjemný projev
– Práce s teleprompterem
– Zásadní poznatek z praxe
– Tři hlavní techniky pro pohodu před kamerou a naučení se textu
– Potřebné vybavení: stativ, mikrofon a osvětlení
– Důležitost kvality zvuku
– Základy střihu a exportu videa na mobilu
– Různé styly natáčení pro YouTube, Facebook a Instagram
– Oblečení, které byste určitě neměli nosit ve videu

Být před kamerou v pohodě neznamená hrát roli, ale být autentický a bez zábran. Sdílejte své nejautentičtější já způsobem, který je poutavý a přesvědčivý. V kurzu „Pohoda před kamerou“ s Editou Berkovou se naučíte být před kamerou přirození a cítit se v pohodě. Tato dovednost je v dnešní době nezbytná pro úspěšnou propagaci, zviditelnění se a zvýšení vašeho sebevědomí. Nebojte se stát před kamerou v pohodě!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu