Jak generovat realistické fotografie přes MidJourney díky ChatGPT

Pavel Fara
05.02.2024 23:39

Vstoupit do kurzu

V předchozích dílech jsme se už naučili vytvářet texty pomocí AI nástroje ChatGPT. Tentokrát se podíváme na jeho další úžasnou funkci – generování fotorealistických obrázků. Využijeme nástroj MidJourney a jeho plugin „Photorealistic“, který nám umožní generovat realistické fotografie.

Kurz „Umělá inteligence (AI) a její praktické využití“ je inovativním způsobem vzdělávání, ve kterém se sdílí a diskutuje o praktickém využití umělé inteligence v různých oblastech. Je vhodný jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Celý kurz je veden Pavlem Farou, který je provozovatelem tří online firem, a dalšími odborníky z různých oborů.

V kurzu se naučíte například, jak vytvářet texty pomocí ChatGPT, generovat obrázky pomocí AI nebo jaké nástroje využívají autoři kurzu v praxi. Kurz zahrnuje sérii výukových videí, která budou pravidelně zveřejňována, a také přístup do komunitního chatu, kde můžete diskutovat s autory kurzu i ostatními účastníky.

Jednou z klíčových lekcí tohoto kurzu je právě „Jak generovat realistické fotografie přes MidJourney díky ChatGPT“. V této lekci se dozvíte, jak využít nástroje MidJourney a jeho plugin „Photorealistic“ k generování fotorealistických obrázků. Bude to skvělá příležitost prozkoumat další možnosti umělé inteligence a získat nové dovednosti v oblasti tvorby fotografií.

Pokud vás zajímá AI a jeho praktické využití a rádi byste se zdokonalili v generování fotorealistických obrázků, připojte se k nám na tomto kurzu. Získáte nové znalosti a setkáte se s aktivní a podporující komunitou lidí s podobnými zájmy. Nezapomeňte se přihlásit a začít objevovat nové možnosti, které umělá inteligence přináší do našich životů.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu