Jak fotit mobilem nádherné portréty se špičkově rozmazaným pozadím? – verze pro Android.

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:30

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem „Jak fotit mobilem nádherné portréty se špičkově rozmazaným pozadím? – verze pro Android“ se dozvíte, jak vytvářet nádherné portréty pomocí vašeho mobilního telefonu. Tato dovednost vám umožní zachytit krásné a cenné okamžiky ve vašem životě a vytvořit tak nádherné vzpomínky.

Lekce je součástí kurzu s názvem „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“, který vás provede tajemstvími mobilní fotografie a pomůže vám plně využít potenciál vašeho telefonu. Kurz vede zkušený fotograf a lektor Josef Cvrček, který vám ukáže, jak vytvářet ohromující snímky pomocí vašeho mobilu.

V rámci kurzu se dozvíte různé techniky a tipy, které vám pomohou vytvořit dokonalé portréty. Naučíte se pracovat s kompozicí, přirozeným světlem a stíny, a získáte přehled o technických aspektech mobilní fotografie. Taktéž se dozvíte, jaké aplikace a nástroje můžete využít pro fotografování a jak zpracovávat a upravovat své fotografie. Kurz vám také představí, jak pracovat s barvami, kontrasty a světlem při úpravách.

Lekce „Jak fotit mobilem nádherné portréty se špičkově rozmazaným pozadím? – verze pro Android“ je nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí dosáhnout profesionálních výsledků při focení portrétů pomocí svého mobilního telefonu. Po absolvování této lekce budete schopni vytvářet portréty s úchvatným rozmazaným pozadím, které dodá vašim fotografiím nevídanou kvalitu a krásu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu