Jak cvičit

Petr Janda
06.02.2024 01:20

Vstoupit do kurzu

Tento video kurz s názvem „Jak cvičit“ je součástí kurzu „Hra na kytaru s Petrem Jandou“, který vám přináší Petr Janda, známý hudební skladatel, zpěvák, kytarista a frontman skupiny Olympic. Petr vám v této lekci poradí, jak cvičit tak, aby vás to neodradilo, a také jak správně držet kytaru a klást prsty na hmatník.

Jako lektor na Konzervatoři Jaroslava Ježka má Petr Janda bohaté zkušenosti s předáváním svých znalostí. V tomto kurzu se zaměřuje na pokročilé i mírně pokročilé hráče, ale i začátečníci se mohou z lekce hodně naučit, pokud znají základní akordy.

Kurz nabízí několik výhod. Petr Janda vám ukáže, jaké struny a trsátka volit, jak hrát akordy jinak než obvykle, jak správně držet kytaru a jak cvičit tak, aby vás to od hraní neodradilo. V lekci se také dočkáte tipů, jak hrát sóla harmonicky a jak efektivně hrát palcem.

Petr vás bude vést pomocí svých vlastních známých písní, které složil a hraje se skupinou Olympic. Díky tomu, že tyto písně dobře znáte, bude pro vás cvičení ještě snazší. Navíc ke každé písni budete mít k dispozici text a akordy, abyste měli přesnou příručku, podle které můžete hrát a zpívat.

Pokud se chcete posunout ve své hře na kytaru o notný kus dál, tak vám kurz „Hra na kytaru s Petrem Jandou“ rozhodně doporučuji.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu