Jak být spokojenou maminkou

Majka Staňková
05.02.2024 23:50
Jak být spokojenou maminkou
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Jak být spokojenou maminkou” je součástí video kurzu “Porod bez obav”. Tato lekce se zaměřuje na otázky, které má každá těhotná žena, jako je porod a role matky. Lekce nám ukáže, jak se můžeme inspirovat svým dětstvím a udělat pro své dítě něco jiného. Zjistíme, co znamená být dobrá matka a jak se cítit spokojeně v této nové životní roli.

Video kurz “Porod bez obav” je ideální pro ženy, které mají strach a obavy z porodu. Kurz nám ukáže, jak se připravit na porod a mateřství a také nám poskytne cvičení pro těhotné. Když víme, co nás čeká a jak se můžeme připravit, může být porod úžasnou zkušeností a krásným zážitkem. V kurzu se dozvíme například, jak si usnadnit průběh těhotenství, jak vybrat porodnici a pediatra nebo jak připravit porodní plán. Na kurzu se také zaměříme na cvičení pro těhotné a těhotenskou jógu. Navíc se dozvíme, jak zapojit tatínka do role otce a jak podpořit partnerství během těhotenství a mateřství.

Celý kurz “Porod bez obav” nás připraví na porod a mateřství. Pokud chceme prožít porod a mateřství bez obav a s radostí, je dobré se na něj připravit. Na kurzu se dozvíme spoustu užitečných informací o porodu, šestinedělí, kojení a také o cvičení pro těhotné včetně těhotenské jógy. Kurz nám pomůže odbourat obavy a také zapojit tatínky do role otce. Na kurzu se dozvíme mnoho dalších informací o podpoře pondingu, pupečníkové krvi a dalších důležitých tématech.

Lektorkou kurzu “Porod bez obav” je Majka Staňková, která se těhotným ženám věnuje řadu let. Jejím cílem je odbourat strach a obavy z porodu, doprovázet ženy u porodů a připravit je na porod a mateřství. Díky lektorovi Majce Staňkové se ženy naučí, jak si pomoci v průběhu porodu, jak využít porod pro sebe a jak zapojit partnera. Majka Staňková nám ukáže, že porod může být úžasnou zkušeností a krásným začátkem mateřství.

Vstoupit do kurzu

Reklama