Jak a kdy vybrat porodnici

Majka Staňková
05.02.2024 23:45
Jak a kdy vybrat porodnici
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Čas se blíží a vy musíte začít přemýšlet o výběru porodnice pro váš porod. Tato lekce vám poskytne veškeré informace, které potřebujete pro správné rozhodnutí. Naučíte se, do kdy je ideální si vybrat porodnici, jak najít tu nejlepší pro sebe a co dělat, když si ještě před porodem porodnici chcete změnit.

Kromě toho se dozvíte také o nadstandardních možnostech ubytování v porodnici. Víte, jaké jsou výhody nadstandardního pokoje u porodu a na oddělení šestinedělí? V tomto dílu se budeme věnovat právě této problematice a zjistíte, proč jsou tyto pokoje výhodné nejen pro maminky, ale také pro novopečené tatínky.

Tato lekce je součástí kurzu “Porod bez obav”, který vás připraví na porod a mateřství bez obav a s radostí. V kurzu se dozvíte také, jak si usnadnit průběh těhotenství, jak se připravit na porod a do porodnice, jak vybrat porodnici i pediatra a jak zvládnout samotný porod. Cvičení pro těhotné a těhotenská jóga jsou rovněž nedílnou součástí kurzu. Těšíte se, až se dozvíte další informace? Pak neváhejte a zúčastněte se kurzu “Porod bez obav” se lektorkou Majkou Staňkovou.

Vstoupit do kurzu

Reklama