Jak a kdy vybrat pediatra

Majka Staňková
05.02.2024 23:45

Vstoupit do kurzu

V online video lekci „Jak a kdy vybrat pediatra“ se dozvíte důležité informace a rady týkající se výběru dětského lékaře a péče o novorozence. Lekce začíná tím, že vám vysvětlí, proč je důležité začít hledat pediatra ještě před porodem. Následně se budete učit, jak vybrat nejlepšího lékaře pro své miminko a jaké otázky je dobré klást při úvodní schůzce s lékařem.

Další část lekce se zaměřuje na první vyšetření novorozence a na to, na co je třeba si dát pozor při výběru pediatra. Lektor vám poradí, jaké faktory jsou důležité a jakým způsobem si můžete být jistí, že jste vybrali nejlepšího lékaře pro své dítě.

Poslední část lekce se zabývá tématem dětského očkování a jak o něm přemýšlet. Od lektora se dozvíte nejen o důležitosti očkování, ale také o rizicích a benefitách. Lekce vám pomůže získat důvěru v dětského lékaře a poskytne vám užitečné rady, které vám pomohou vybrat toho nejlepšího pro vaše dítě.

Tato lekce je součástí kurzu „Porod bez obav“, který vás připraví na porod, mateřství a šestinedělí. Kurz vám poskytne informace o tom, jak si usnadnit průběh těhotenství, jak se připravit na porod a jak vybrat porodnici i pediatra. Získáte také rady, jak zvládnout porod a jak připravit porodní plán. V kurzu se také dozvíte, jak vypadá cvičení a jóga pro těhotné a jak zapojit tatínka do role otce.

Předporodní kurz vás připraví na porod a dá vám potřebné informace a nástroje pro to, abyste mohla prožít porod a mateřství bez obav a s radostí. Lektorkou kurzu je Majka Staňková, která se dlouhodobě věnuje porodům a přípravě žen na mateřství. Jejím cílem je odbourat strach a obavy z porodu a pomoci ženám prožít tuto fázi života co nejkrásnějším způsobem.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu