Jahodová kytice

Marie Mužíková
06.02.2024 09:39
Jahodová kytice
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci se budeme učit, jak vytvořit jedinečnou a zdravou kytici z jahod. Je vám důležité jíst zdravé a čerstvé potraviny? Potom je tato lekce určená právě pro vás!

Náš kurz “Jedlé kytice”, který vede lektorka Marie Mužíková, je plný různých tipů a triků, jak vytvářet jedlé kytice pro různé příležitosti. Jedlé kytice jsou ideální dárek pro jakoukoliv oslavu – narozeniny, svatbu nebo jednoduše jen tak, aby jste udělali radost svým blízkým.

V rámci kurzu se dozvíte mnoho nových věcí, například jak tvořit sladkou kytici nejen pro děti, jak vázat kytici z čokoládových bonbonů, jak uvázat jahodovou kytici, jak vázat kytice ze sušeného ovoce, jak vytvořit klobásové kytice, jak uvázat cigaretové kytice, jak použít do kytice česnek a cibuli nebo jak uvázat zeleninovou kytici. Během kurzu budeme používat různé suroviny, jako jsou bonbóny, ovoce, zelenina, klobásy, cibule či cigarety, abychom vytvořili jedinečné a originální jedlé kytice.

Jedlá kytice není pouze pro děti. Můžete vytvořit krásnou kytici z bonbonů, která udělá radost i dospělým. Pokud preferujete zdravější variantu, můžete vytvořit kytici třeba z jahod nebo sušeného ovoce. Pro pány pak nabízíme chutnou klobásovou vazbu nebo cigaretové kytice. A skutečným netradičním zážitkem budou kytice s přísadou česneku a cibule. Možnosti jsou nekonečné a jediným omezením je vaše fantazie.

Připojte se k nám v lekci “Jahodová kytice” a naučte se vytvářet jedinečné a zdravé kytice, které udělají radost všem kolem vás!

Vstoupit do kurzu

Reklama