IPO vs. Direct Listing

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:26

Vstoupit do kurzu

Lekce „IPO vs. Direct Listing“ je součástí kurzu „Investiční angličtina“ vedeného lektorem Jaroslavem Konvičkou. Tento kurz je anglicko-český videoslovník věnovaný nejčastěji používaným výrazům z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn.

Lekce „IPO vs. Direct Listing“ se zaměřuje na vysvětlení významu termínu „IPO vs. Direct Listing“ a správné použití tohoto výrazu. Jaroslav Konvička podrobně vysvětlí rozdíly mezi těmito dvěma způsoby, jak společnosti získávají financování na burze.

Kurz „Investiční angličtina“ je vhodný pro začínající investory, kteří se chtějí seznámit s anglickými pojmy z oblasti investic. V kurzu se dozvíte, jak správně používat anglické termíny z investičního světa a získáte lepší přehled o tom, jak fungují akciové trhy a kryptoměnové peněženky.

Lektor každou lekci rozdělil na dvě části. V první části vysvětlí význam konkrétních termínů a ve druhé části ukáže jejich použití na anglických větách. Tímto způsobem bude mít student možnost si osvojit pojmy jak teoreticky, tak prakticky.

Pokud se zajímáte o investování a chcete se naučit používat anglické výrazy z oblasti investic, je kurz „Investiční angličtina“ ideální volbou. Pro více informací si přečtěte popis kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu