Indikace reflexní terapie

Indikace reflexní terapie
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem “Indikace reflexní terapie” se zaměřuje na vhodné situace, kdy je reflexní terapie nohy doporučená a účinná. Tato lekce je součástí kurzu “Reflexní terapie nohy” vedeného lektorkou Miroslavou Kuprovou Stodůlkovou.

Kurz “Reflexní terapie nohy” je ideální pro ty, kteří se chtějí naučit základy reflexologie a jak správně používat reflexní terapii na noze. Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková předvede, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla a také sdílí své znalosti o tom, kdy je reflexní terapie vhodná.

Reflexní terapie je technika alternativní medicíny, která nepotřebuje žádné vybavení a používá se pouze ruce. Tato terapie pomáhá od různých neduhů a potíží a může ovlivnit zdraví a blaho člověka.

Ve videokurzu se dozvíte o historii této techniky, kontraindikacích reflexní terapie, základních principech a anatomii nohy. Lektor vás naučí najít orientační body na noze a reflexní plošky jednotlivých orgánů, systémů a tkání. Také se dozvíte, jak ovlivňovat reflexní plošky a jakými způsoby můžete provádět reflexní terapii.

Reflexní terapie je ověřená technika, kterou lze snadno a rychle osvojit. Díky moderním poznatkům a videím, které vám lektorka poskytne, se můžete stát odborníkem na reflexní terapii.

Kurz “Reflexní terapie nohy” vám umožní lépe porozumět a využívat tuto efektivní techniku pro zlepšení svého zdraví. Lektor Miroslava Kuprová Stodůlková má bohaté zkušenosti s reflexní terapií a její kurzy již navštívilo mnoho spokojených účastníků. Online vzdělávání vám přináší možnost učit se z pohodlí domova.

Miroslava Kuprová Stodůlková se ve své praxi seznámila s různými systémy reflexní terapie, které ji obohatily. V kurzu se bude zaměřovat na evropskou reflexní terapii nohy, která kombinuje anatomii nohy, principy čínské medicíny a jemný přístup. Reflexní terapie je dědictvím minulých civilizací, které pozorování a intuici využívaly k léčení. Dnes je tato technika dostupná i nám díky těmto terapeutickým systémům.

Vstoupit do kurzu

Reklama