Ikonické kousky – muži

Jana Hauserová
06.02.2024 01:17

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Ikonické kousky – muži“ se dozvíte, jaké ikonické kousky by neměly chybět ve vašem pánském šatníku. Lektor Jana Hauserová vám představí několik nezestárnoucích kousků, které by měly být nedílnou součástí každého mužského šatníku. Mezi tyto kousky patří například blazer, trench coat, pilotní bunda nebo klasické džíny Levis 501. Tyto kousky jsou nejen stylové, ale také velmi univerzální a dají se snadno kombinovat s dalšími kousky oblečení.

Lekce „Ikonické kousky – muži“ je součástí kurzu s názvem „Jak se oblékat stylově a vkusně“, který vám pomůže naučit se oblékat tak, abyste se v oblečení cítili dobře a zároveň dobře vypadali. Lektorka Jana Hauserová vám poradí, jak pomocí oblečení udělat dobrý dojem na okolí a zapůsobit na první pohled. V rámci kurzu se dozvíte mnoho důležitých informací, včetně základních módních pravidel pro pánský a dámský šatník, výběru vhodného oblečení a obuvi, a také o správném používání barev a doplňků.

Naučíte se také, jak správně formovat svou postavu podle zlatého řezu, jak vytvořit vhodný set oblečení pro různé příležitosti a jak se orientovat v dress code. Lektorka vás seznámí s nejčastějšími chybami, omyly a faux pas a ukáže vám, jak udělat dobrý dojem a být styloví bez nutnosti utrácet velké sumy peněz.

Kurz „Jak se oblékat stylově a vkusně“ s Janou Hauserovou vám pomůže získat jistotu ve svém šatníku a být vždy perfektně oblečeni při každé příležitosti. Nejenže budete vypadat skvěle, ale také se budete cítit sebevědomě a připraveni na každou situaci.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu