Ideální tvar očí

Michaela Baronová
06.02.2024 09:20
Ideální tvar očí
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Ideální tvar očí” se dozvíte, jak pomocí použití správných technik a vhodných líčidel docílit ideálního tvaru očí. V rámci kurzu “Krásná a sama sebou” vás lektorka Michaela Baronová provede světem líčení a naučí vás důležité základy, které potřebujete k tomu, abyste se cítila krásná a sebevědomá. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří se v oblasti make-upu necítí jistě.

Lekce “Ideální tvar očí” je zaměřená na to, jak správným líčením a tvarováním očí dosáhnout dokonalého vzhledu. Během lekce se naučíte, jaké techniky použít pro zvýraznění vašich očí a jak vhodně líčit různé tvary očí. Lektorka vám ukáže postup, jak správně aplikovat stíny, linky na oči a řasenku, abyste dosáhla optimálního efektu.

Lekce je rozdělena na teoretickou část, kde se dozvíte důležité informace o tvarování očí, a praktickou část, kde si sami vyzkoušíte techniky a aplikaci líčidel. Na konci lekce budete mít jasnou představu, jaký tvar očí vám nejvíce sluší a jak na něj dosáhnout pomocí líčení.

Tato lekce je součástí online kurzu “Krásná a sama sebou”, který je určený pro ženy, které se chtějí naučit správnému líčení a péči o pleť. V kurzu se dozvíte mnoho dalších užitečných informací o make-upu, obočí, pleťové péči a dalších tématech. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Pokud chcete zvýšit svou sebedůvěru a cítit se krásná každý den, přihlaste se ještě dnes!

Vstoupit do kurzu

Reklama