Hormonální systém – vejcovody, chámovody

Vstoupit do kurzu

V této lekci kurzu Reflexní terapie nohy se podíváme na hormonální systém, a to konkrétně na vejcovody u žen a chámovody u mužů. Při reflexologické terapii je důležitý i pohled na nadřazený orgán z energetického systému, a tím jsou ledviny.

Kurz Reflexní terapie nohy vám poskytne základní znalosti reflexologie a naučí vás najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla. Během lekce se dozvíte, kdy je reflexní terapie vhodná a jak ji použít pro zlepšení svého zdraví.

Reflexní terapie je technika alternativní medicíny, která se praktikuje pomocí vlastních rukou. Kurs vám představí historii této metody, kontraindikace reflexní terapie a základní principy této techniky. Naučíte se také orientovat v anatomii nohy a najít reflexní plošky jednotlivých orgánů, systémů a tkání. K dispozici jsou videa ukazující techniky ovlivňování reflexních plošek.

Tento kurz reflexní terapie nohy je založen na osvědčené technice, která se využívá již po staletí. Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková má bohaté zkušenosti v oblasti reflexní terapie a dokáže kurzy vhodně přizpůsobit různým účastníkům. Prostřednictvím online vzdělávání máte možnost získat tyto cenné znalosti bez nutnosti opustit svůj domov.

Přijďte se naučit reflexní terapii nohy a objevte sílu této techniky pro zlepšení svého zdraví.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu