Hormonální systém – štítná žláza (2. část)

Hormonální systém – štítná žláza (2. část)
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci kurzu Reflexní terapie nohy se v 2. části lekce zaměříme na hormonální systém a konkrétně na štítnou žlázu. Na nártní straně nohy najdeme druhotnou reflexní plošku této žlázy. Během lekce se dozvíte, jak správně najít tuto reflexní plošku a jak ji ovlivňovat.

Kurz Reflexní terapie nohy je veden lektorkou Miroslavou Kuprovou Stodůlkovou, která vám představí základy reflexologie a naučí vás, jak najít reflexní plošky orgánů a částí těla. Kurz vám také poskytne informace o historii reflexní terapie, kontraindikacích této metody a základních principech terapie. Budete se také seznámeni s orientačními body na noze a naučíte se, jak ovlivňovat reflexní plošky.

Reflexní terapie je alternativní technika, kterou můžete praktikovat pomocí vlastních rukou. Stačí vám pouze znalosti o reflexních ploškách a budete schopni pomoci sobě nebo svým blízkým při různých problémech a neduzích.

Lekce Hormonální systém – štítná žláza (2. část) je součástí online kurzu Reflexní terapie nohy, který vám umožní naučit se tuto techniku z pohodlí vašeho domova. Miroslava Kuprová Stodůlková je zkušenou lektorkou s mnohaletou praxí a předá vám veškeré potřebné znalosti a dovednosti. Připojte se k tomuto kurzu a objevte krásu reflexní terapie nohy.

Vstoupit do kurzu

Reklama