Hormonální systém – prsa

Vstoupit do kurzu

V kurzu „Reflexní terapie nohy“ se naučíte základy reflexologie a jak kvalifikovaně a efektivně provádět reflexní terapii nohy. Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková vás provede historií této techniky a ukáže vám, jaké jsou základní principy a kontraindikace reflexní terapie.

Budete se také učit orientovat se v anatomii nohy a najít reflexní plošky jednotlivých orgánů. Miroslava vám poví, jak zvládnout techniky ovlivňování reflexních plošek, které vám mohou pomoci od řady neduhů a potíží.

Reflexní terapie je staletími ověřená technika, která vám umožní ovlivnit nohou zbytek těla a podpořit tak vaše zdraví. V kurzu budete mít přístup k videím, která vám pomohou seznámit se s orientačními body na noze a naučit se správné techniky reflexní terapie.

Miroslava Kuprová Stodůlková je zkušená lektorka reflexní terapie, která se touto technikou zabývá již několik let a naučila se ji od předních terapeutů z Německa a Česka. Její online kurzy prošlo již mnoho účastníků, od laiků po lékaře, a věříme, že i vy se budete moci obohatit o její znalosti a zkušenosti.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu