Hormonální systém – orgány v malé pánvi a genitálie

Hormonální systém – orgány v malé pánvi a genitálie
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci online kurzu Reflexní terapie nohy se ve videu zaměříme na lekci s názvem “Hormonální systém – orgány v malé pánvi a genitálie”. Tato lekce je součástí celého kurzu, který vás provede základy reflexologie a naučí vás, jak používat reflexní terapii pro podporu zdraví.

V tomto videu se budeme věnovat orgánům v malé pánvi, včetně konečníku a zevních genitálií. Budeme hledat reflexní plošky těchto orgánů a naučíme se, jak je stimulovat pomocí reflexní terapie. Důležitou roli v hormonálním systému zastávají také ledviny, které budeme mít na zřeteli z pohledu tradiční čínské medicíny.

Celý kurz Reflexní terapie nohy vás naučí historii reflexologie, základní principy reflexní terapie a orientaci v anatomii nohy. Během kurzu se dozvíte, jak najít reflexní plošky různých orgánů a systémů v těle a jak je ovlivňovat pomocí reflexní terapie.

Reflexní terapie je osvědčenou technikou alternativní medicíny a může přinést užitek pro celkové zdraví a pohodu. Tento kurz vás provede krok za krokem při získání znalostí a dovedností v reflexní terapii nohy. Lektorem kurzu Reflexní terapie nohy je Miroslava Kuprová Stodůlková, která vám předá své bohaté znalosti a zkušenosti v této oblasti.

Takže, pokud máte zájem naučit se reflexní terapii nohy a zlepšit své zdraví, neváhejte a připojte se k tomuto online kurzu. Uvidíte, že si reflexní terapii zamilujete a budete ji moci používat na sobě i svých blízkých.

Vstoupit do kurzu

Reklama