Hormonální systém – nadledviny

Vstoupit do kurzu

Lekce „Hormonální systém – nadledviny“ je nezbytnou součástí kurzu „Reflexní terapie nohy“ vedeného lektorkou Miroslavou Kuprovou Stodůlkovou. Tato lekce se zaměřuje na pochopení důležitosti nadledvin při zánětlivých onemocněních a stresu. Nadledviny produkují hormony, které jsou nezbytné pro fungování organismu, zejména během období stresu.

Kurz „Reflexní terapie nohy“ představuje techniku alternativní medicíny, která se zaměřuje na aktivaci reflexních plošek na noze. Lektor Miroslava Kuprová Stodůlková vám přiblíží základy reflexologie a naučí vás hledat reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla. Kurz vám poskytne vhled do historie reflexní terapie, kontraindikací této metody, základních principů a anatomie nohy.

Během kurzu se naučíte rozpoznávat orientační body na noze a hledat reflexní plošky jednotlivých orgánů, systémů a tkání. Budete se také seznámeni s různými způsoby ovlivňování reflexních plošek. Reflexní terapie je dlouhodobě ověřenou technikou, která vám může pomoci s mnoha zdravotními problémy a podpořit vaše celkové zdraví.

Miroslava Kuprová Stodůlková má dlouholeté zkušenosti s reflexní terapií a její kurzy prošly již stovky účastníků, od laiků až po lékaře. V tomto online kurzu reflexní terapie nohou vám předá své znalosti a zkušenosti tak, abyste se rychle a efektivně seznámili se světem reflexologie. Reflexní terapie nohy je dědictvím minulých civilizací, které se kombinuje s moderními přístupy k anatomii a fyziologii lidského těla.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu