Hormonální systém – hypofýza

Vstoupit do kurzu

Ve video lekci s názvem „Hormonální systém – hypofýza“ se zaměříme na studium hormonálního systému a jeho důležitou součást – hypofýzu, což je reflexní ploška nacházející se v podvěsku mozkovém. Hypofýza hraje významnou roli při regulaci dalších žláz s vnitřní sekrecí. Budeme se věnovat tomu, jak správně stimulovat tuto reflexní plošku, aby bylo možné ovlivňovat různé části hormonálního systému.

Lekce je součástí kurzu s názvem „Reflexní terapie nohy“, který vám bude představovat lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková. Tento kurz vám poskytne základy reflexologie a naučí vás, jak najít reflexní plošky na noze, které představují jednotlivé orgány a části těla. Tímto způsobem budete schopni působit na reflexní plošky a pomáhat tak sobě nebo svým blízkým s různými zdravotními potížemi.

Kurz reflexní terapie nohy je založen na dlouholetých poznatcích a zkušenostech a je vhodný pro každého, kdo se zajímá o alternativní medicínu. Během kurzu se seznámíte s historií reflexologie, kontraindikacemi reflexní terapie, základními principy této metody, anatomie nohy, orientačními body na noze, reflexními ploškami jednotlivých orgánů a jejich ovlivňováním.

Díky modernímu způsobu vzdělávání je možné se rychle seznámit s technikami reflexní terapie nohy a zdokonalit své dovednosti. Miroslava Kuprová Stodůlková, lektorka kurzu, má bohaté zkušenosti s praktikováním této techniky a ví, jak co nejlépe předat své znalosti a zkušenosti. Kurz reflexní terapie nohy je skvělou příležitostí naučit se tuto účinnou techniku péče o zdraví, a to v pohodlí vašeho domova.

Pokud se chcete dozvědět více o kurzu „Reflexní terapie nohy“, klikněte zde.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu