Hormonální systém – děloha, prostata

Vstoupit do kurzu

V online video lekci „Hormonální systém – děloha, prostata“ se budeme podrobněji zabývat stimulací reflexních plošek dělohy u žen a prostaty u mužů. Bude nás zajímat, jak tyto struktury souvisí s hormonálním systémem a jak je můžeme ovlivňovat pomocí reflexní terapie.

V rámci TCM (tradiční čínská medicína) budeme také brát v potaz nadřízený orgán z energetického systému – ledviny. Budeme se zaměřovat na to, jak stimulací reflexních plošek dělohy a prostaty můžeme ovlivnit fungování celého hormonálního systému a podpořit zdraví těchto orgánů.

Tato lekce je součástí kurzu „Reflexní terapie nohy“, který vás provede základy reflexologie a naučí vás, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů či částí těla. Lektor kurzu je Miroslava Kuprová Stodůlková, která má bohaté zkušenosti v oboru.

Reflexní terapie je technika alternativní medicíny, kterou můžeme praktikovat pouze pomocí našich rukou. Je velmi účinná a může nám pomoci od řady neduhů a potíží a podpořit naše zdraví. V kurzu se dozvíte mnoho zajímavostí, včetně historie této techniky, kontraindikací reflexní terapie, základních principů a orientačních bodů na noze.

Technika reflexní terapie je stará a osvědčená, ale díky moderním poznatkům anatomie nohy a online vzdělávání se do ní můžete rychle proniknout i vy. Miroslava Kuprová Stodůlková vám v kurzu předá všechny své znalosti a zkušenosti a naučí vás, jak s reflexní terapií zlepšit své zdraví.

Tímto kursem se také rozšíříte o nové techniky reflexní terapie nohy, která má své kořeny v evropské tradici. Lektor se inspiroval mnoha předchůdci, včetně terapeutů z Německa a České republiky, a tyto poznatky vám ráda předá.

Táta terapie je krásným dědictvím minulých civilizací a díky mnoha terapeutům, kteří ji využívali, ji můžeme dnes používat i my. Miroslava Kuprová Stodůlková se k této technice staví s úctou a respektem a přenáší do ní své znalosti z anatomie a fyziologie lidského těla a principy čínské medicíny.

Pokud vás tedy zajímá reflexní terapie, zvláště stimulace reflexních plošek dělohy a prostaty, a chcete se naučit nové techniky a zlepšit své zdraví, tento kurz je pro vás ideální. Rezervujte si své místo ještě dnes a začněte zkoumat úžasný svět reflexologie.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu