Hormonální systém – brzlík (2. část)

Hormonální systém – brzlík (2. část)
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V druhé části lekce o hormonálním systému se zaměříme na brzlík. Budeme hledat druhotnou reflexní plošku brzlíku na nártu nohy. Tato lekce je součástí kurzu Reflexní terapie nohy, který vás provede základy reflexologie a naučí, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla. Lektor kurzu je Miroslava Kuprová Stodůlková, která má bohaté zkušenosti v reflexní terapii a praktikování alternativní medicíny.

Kurz Reflexní terapie nohy vám poskytne užitečné informace o historii této techniky, kontraindikacích reflexní terapie, základních principech této metody a anatomii nohy. Naučíte se najít orientační body na noze a reflexní plošky jednotlivých orgánů, systémů a tkání. Kurz také ukáže různé způsoby, jak ovlivňovat reflexní plošky.

Reflexní terapie je osvědčenou technikou s dlouhou historií. Díky moderním poznatkům anatomie nohy a možnostem vzdělávat se online, můžete do této techniky zasvětit váš čas a energii. Miroslava Kuprová Stodůlková si věří, že vás naučí, jak reflexní terapie ovlivňuje vaše zdraví. Její kurzy absolvovalo již mnoho lidí, od laiků po lékaře. Vybráním tohoto kurzu získáte odborné vedení od zkušeného lektora.

Ve své praxi Miroslava Kuprová Stodůlková poznala mnoho systémů reflexní terapie. Její kurz se zaměřuje na evropskou reflexní terapii nohy, kterou rozvíjeli terapeuti jako Hanne Marquardt, Jiří Janča a Július Pataky. Reflexní terapie je dědictvím minulých civilizací, které využívaly své pozorovací schopnosti a intuici k léčení. Miroslava Kuprová Stodůlková přijala tuto techniku s úctou a dala jí nový přístup založený na anatomii, fyziologii a principům čínské medicíny. Věří, že reflexní terapie nemusí být bolestivá, aby byla účinná. V tomto kurzu reflexní masáže nohou vám předá své znalosti a lásku k této technice.

Vstoupit do kurzu

Reklama