Reklama

Hormonální systém – brzlík (1. část)

Hormonální systém – brzlík (1. část)
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci se budeme zabývat hormonálním systémem a jeho vztahem k brzlíku, který je jedním z důležitých bodů reflexní terapie. Získáte informace o tom, jaký význam má brzlík pro správný růst těla v dětství a jak ovlivňuje naši imunitu.

Tato lekce je součástí kurzu Reflexní terapie nohy, který vás provede základy reflexologie a naučí vás najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla. Lektor kurzu je Miroslava Kuprová Stodůlková, která má bohaté zkušenosti v reflexní terapii a jiných alternativních metodách léčby.

Kurz Reflexní terapie nohy je vhodný pro každého, kdo se zajímá o alternativní medicínu a chce se naučit techniky reflexní terapie. V kurzu se dozvíte o historii této techniky, kontraindikacích reflexní terapie, základních principech a anatomii nohy. Naučíte se najít reflexní plošky na noze a ovlivňovat je.

Reflexní terapie je osvědčená technika, která vám může pomoci zlepšit zdraví a podpořit imunitní systém. V kurzu Reflexní terapie nohy se dozvíte vše potřebné, abyste se s touto technikou mohli seznámit a naučit se jí využívat. Přihlaste se do kurzu a začněte těžit z výhod reflexní terapie.

Vstoupit do kurzu

Reklama