Hobby sítotisk

Monika Brýdová
06.02.2024 05:51

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Hobby sítotisk“, která spadá do kurzu „Textilní techniky“ vedeném lektorkou Monikou Brýdovou, se dozvíte spoustu užitečných informací a tipů, jak pracovat s touto zajímavou technikou. Sítotisk je skvělý způsob, jak si vytvořit originální vzory na textilu, a během této lekce se naučíte jak na to.

Ale nejprve si dovolím pár slov k tomu, o čem je celý kurz. Pod vedením Moniky Brýdové, která se specializuje na textilní techniky a umění zdobit oblečení, se naučíte mnoho různých technik a triků práce s úpletovými materiály. Kurz je koncipován tak, aby vám pomohl být originální a vyjádřit svou kreativitu na oblečení. Monika dokáže svoje oblečení dobarvit, domalovat, přešít a různě zdobit, a to všechno vám ráda předá v kurzu.

Nyní se vraťme k lekci „Hobby sítotisk“. Během této lekce se naučíte, jak pracovat s razítkovací technikou na textilu. Zjistíte, jaká razítka jsou nejlepší a dokonce si ukážete, jak si vyrobit vlastní razítka. Další zajímavou technikou, kterou se naučíte, je kombinace bleachingu s barvením. Tuto techniku můžete použít k vytvoření unikátních vzorů na textilu. Naučíte se také, jak domalovávat své obrázky pomocí tečkové techniky a jak používat mačkanou techniku a stříkat textil. V kurzu se dozvíte také, jak aplikovat akvarel ve spojení s razítky, jak proměnit triko v omalovánku a na něj nakreslit cokoli si budete přát.

Ale hlavním zaměřením této lekce je samozřejmě sítotisk. Monika vám ukáže, jak na to a představí vám různé druhy barvy na textil, abyste si vybrali tu nejvhodnější. Naučíte se pracovat se šablonami a dokonce si vytvoříte vlastní. Monika vám představí i práci s reaktivními barvami, která je velmi zajímavá, ale kvůli specifickým podmínkám se používá především venku. Proto je to také jedinečná příležitost, abyste se naučili tuto techniku spolu s Monikou přímo z pohodlí svého domova.

Těšte se na tuto zábavnou a kreativní lekci a přijďte si vyrobit originální kousky do svého šatníku. Monika se moc těší na vaše komentáře a ráda vám bude poskytovat rady a pomoc i po skončení kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu