Hlavní orgány – srdce (2. část)

Vstoupit do kurzu

V druhé části lekce s názvem „Hlavní orgány – srdce“ se budeme zaměřovat na druhotnou plošku srdce na nártu. Při této technice reflexní terapie nohy se zaměříme na vyhlazování, které je jednou z metod ovlivňování reflexních plošek.

Tato video lekce je součástí kurzu Reflexní terapie nohy, který vám představí základy reflexologie. Lektorka kurzu, Miroslava Kuprová Stodůlková, vás provede historií této techniky, ukáže vám, jak najít reflexní plošky na noze a kdy je reflexní terapie vhodná. Kurz vám také přiblíží kontraindikace reflexní terapie, základní principy této metody a anatomii nohy.

Ve videolekci se dozvíte, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů, systémů a tkání na noze. Dále se budete učit, jak ovlivňovat reflexní plošky a jakou techniku vyhlazování použít při terapii srdce. Reflexní terapie nohy je účinnou metodou, která vám umožní pomoc sobě nebo svým blízkým při řadě neduhů a potíží a současně podpořit vaše zdraví.

Kurz Reflexní terapie nohy je založen na ověřených technikách alternativní medicíny a naučí vás praktikovat reflexní terapii bez potřeby speciálního vybavení. Pouze pomocí svých rukou budete schopni ovlivňovat reflexní plošky na noze a tím působit na celé tělo.

Získané znalosti z tohoto kurzu vám umožní v krátké době proniknout do techniky reflexní terapie nohy. Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková má bohaté zkušenosti s předáváním svých znalostí a ve své praxi se setkala s velkým množstvím účastníků od laiků po lékaře. Díky online formě kurzu si můžete pohodlně získat nové dovednosti a znalosti přímo z pohodlí svého domova.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu