Hlavní orgány – srdce (1. část)

Hlavní orgány – srdce (1. část)
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem “Hlavní orgány – srdce (1. část)” je součástí online kurzu Reflexní terapie nohy, který vás zavede do světa reflexní terapie. Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková vám v kurzu představí základy reflexologie a naučí vás, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla. Reflexní terapie je alternativní medicínská technika, kterou můžete praktikovat pouze pomocí svých rukou a má pozitivní vliv na vaše zdraví a blaho.

V první části lekce se zaměříme na srdce, které je hlavním orgánem energetického okruhu podle čínské medicíny. Tento okruh zahrnuje také osrdečník, tři ohně (hormonální systém) a tenké střevo. Cévy jsou také důležitou součástí tohoto okruhu a můžeme je ovlivnit pomocí plošky sleziny jako krvetvorného orgánu.

Miroslava Kuprová Stodůlková vám v kurzu představí konkrétní techniky, jak ovlivnit reflexní plošky na noze a pomoci tak svému zdraví. Kromě srdce se naučíte i další reflexní plošky na noze, které ovlivňují různé orgány, systémy a tkáně v našem těle.

Pokud vás zajímá historie reflexní terapie, kontraindikace této metody nebo základní principy reflexologie, kurzu se dozvíte více informací. Kromě toho se naučíte určit orientační body na noze a získáte nezbytné znalosti anatomie nohy, abyste mohli správně lokalizovat reflexní plošky. Miroslava Kuprová Stodůlková vám ukáže různé způsoby, jak ovlivňovat reflexní plošky, a díky videím se snadno dostanete do této techniky.

Reflexní terapie je prověřená a účinná technika, která vám může pomoci s řadou zdravotních problémů a potíží. Přidejte se k Miroslavě Kuprové Stodůlkové a zlepšete své zdraví pomocí reflexní terapie nohy.

Vstoupit do kurzu

Reklama