Hlavní orgány – slinivka

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Hlavní orgány – slinivka“ se budeme zabývat reflexní ploškou slinivky břišní a jejím významem z pohledu reflexologie a západní medicíny. Slinivka břišní je součástí energetického okruhu slezina-slinivka, který je v tradiční čínské medicíně velmi důležitý. Tato reflexní ploška produkuje trávicí šťávy i hormon inzulin, a proto je zvláště důležitá pro správnou funkci trávicího systému a regulace hladiny cukru v krvi.

Při masáži reflexní plošky slinivky břišní je však důležité si uvědomit, že tím nelze nahradit inzulinovou léčbu u pacientů s diabetem. Reflexní terapie nohy je metodou alternativní medicíny, která se provádí pomocí rukou a může pomoci vyrovnat energetické nerovnováhy v těle a podpořit celkové zdraví.

Tato lekce je součástí kurzu „Reflexní terapie nohy“, který vás provede základy reflexologie a naučí vás najít a pracovat s reflexními ploškami jednotlivých orgánů a systémů těla. Kurz vede lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková, která má bohaté zkušenosti v reflexní terapii a umí předat své znalosti a zkušenosti i prostřednictvím online vzdělávání.

V kurzu se dozvíte jaký je historický vývoj reflexní terapie, jaké jsou její základní principy a kontraindikace. Naučíte se orientovat v anatomii nohy a najít reflexní plošky různých orgánů a tkání. Dále se naučíte různé způsoby ovlivňování reflexních plošek.

Technika reflexní terapie nohy je ověřená a účinná a díky moderním poznatkům anatomie nohy je možné se tuto techniku naučit i v pohodlí domova. Miroslava Kuprová Stodůlková vám v kurzu prostřednictvím videí ukáže, jak reflexní terapii správně provádět a jak s její pomocí zlepšit své zdraví.

Buďte součástí této důležité techniky alternativní medicíny a naučte se ovlivňovat reflexní plošky na noze pro dosažení lepšího zdraví.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu