Hlavní orgány – slezina

Vstoupit do kurzu

V dnešní lekci „Hlavní orgány – slezina“ se budeme zabývat reflexní ploškou sleziny. Slezena a slinivka břišní jsou v tradiční čínské medicíně považovány za jediný energetický orgán. Slezena je zodpovědná za trávení, a proto je do jejího energetického systému zařazen také žaludek.

Tato lekce je součástí kurzu „Reflexní terapie nohy“, který vás provede základy reflexologie. Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková vám představí reflexní plošky jednotlivých orgánů a naučí vás, kdy je reflexní terapie vhodná.

Reflexní terapie patří mezi techniky alternativní medicíny a nevyžaduje žádné speciální vybavení. Stačí vám pouze vaše ruce, kterými působíte na reflexní plošky a můžete tak pomoci sobě nebo svým blízkým od různých potíží a podpořit své zdraví.

Kurzem se dozvíte o historii reflexní terapie, kontraindikacích této metody, základních principech, anatomii nohy a orientačních bodech na noze. Naučíte se také najít reflexní plošky různých orgánů, systémů a tkání a zjistíte, jak je můžete ovlivňovat.

Reflexní terapie je tradičně ověřená technika, kterou díky moderním poznatkům a videím můžete snadno osvojit i vy. Miroslava Kuprová Stodůlková vám v tomto kurzu představí evropskou reflexní terapii nohy, která je založena na dlouholetém výzkumu a zkušenostech terapeutů.

Přidejte se k dalším účastníkům, kteří se již naučili tuto účinnou léčebnou techniku, a objevte krásu reflexní terapie nohy.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu