Hlavní orgány – plíce (1. část)

Vstoupit do kurzu

V první části lekce s názvem „Hlavní orgány – plíce“ se zaměříme na reflexní plošku plic. V tradiční čínské medicíně jsou plicní orgány spojeny s tlustým střevem a kůží. Při problémech s kůží lze vybrat reflexní plošku plic a tlustého střeva pro stimulaci a podporu léčby.

Tato lekce je součástí kurzu „Reflexní terapie nohy“ vedeného lektorkou Miroslavou Kuprovou Stodůlkovou. V rámci kurzu se naučíte základy reflexologie, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla a kdy je terapie vhodná.

Reflexní terapie je alternativní medicínská technika, kterou můžete praktikovat pouze pomocí svých rukou. Pomocí stimulace reflexních plošek můžete pomoci sobě nebo blízkým při různých neduzích a obtížích a posílit tak své zdraví.

Kurz „Reflexní terapie nohy“ vám přiblíží historii této techniky, principy reflexní terapie a anatomii nohy. Naučíte se najít orientační body na noze a reflexní plošky různých orgánů, systémů a tkání. Získáte také informace o různých způsobech ovlivňování reflexních plošek.

Díky videím a moderním poznatkům o anatomii nohy je reflexní terapie přístupná i laikům. Miroslava Kuprová Stodůlková vám s láskou a odborností předá své znalosti a zkušenosti, které získala v průběhu své praxe. Jejím cílem je pomoci vám zlepšit své zdraví pomocí reflexní terapie.

Naučte se reflexní terapii nohy a objevte krásné dědictví minulých civilizací a techniku, která může pomoci celému vašemu tělu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu