Hlavní orgány – ledviny

Hlavní orgány – ledviny
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “Hlavní orgány – ledviny” se budeme detailně zabývat ledvinami, které jsou hlavním orgánem energetického systému ledvin. V rámci tradiční čínské medicíny jsou ledviny spojeny s celým močovým a pohlavním ústrojím, kostmi a ušima. Během této lekce se dozvíte důležité informace o funkcích ledvin a jejich významu pro celkové zdraví a energii těla.

Video lekci v rámci kurzu “Reflexní terapie nohy” vás provede zkušená lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková. Tento kurz vás naučí základy reflexologie a ukáže vám, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla na noze. Reflexní terapie patří mezi techniky alternativní medicíny a pomocí působení na reflexní plošky lze stimulovat a podpořit zdraví těla.

Kurz “Reflexní terapie nohy” je ideální jak pro začátečníky, tak i pro ty, kteří již mají zkušenosti s reflexologií. Během kurzu se dozvíte o historii reflexní terapie, kontraindikacích této metody a principy, na kterých je založena. Představí vám také anatomii nohy a orientační body, které hledáme při reflexní terapii. Dále se naučíte najít reflexní plošky různých orgánů, systémů a tkání a získáte informace o různých způsobech ovlivňování reflexních plošek.

Reflexní terapie je prověřenou technikou, která má dlouhou historii a díky moderním poznatkům o anatomii nohy a díky videím, která vám umožní naučit se základy reflexologie, můžete tuto techniku osvojit i vy. Lekce bude prezentována formou videa, které vám umožní učit se z pohodlí vašeho domova.

Miroslava Kuprová Stodůlková je zkušenou reflexologickou terapeutkou, která se věnuje reflexní terapii nohy již několik let. V průběhu své kariéry se seznámila s mnoha různými systémy reflexní terapie a v rámci tohoto kurzu se zaměří na evropskou reflexní terapii nohy. Jejím cílem je předat vám své znalosti a zkušenosti tak, aby vám pomohla zlepšit vaše zdraví.

Tento kurz je zcela unikátní, protože kombinuje poznatky z různých oblastí a přístupů k reflexní terapii. Tato technika je velmi užitečná pro péči o vaše zdraví a její obliba stále roste. Pokud máte zájem naučit se reflexní terapii nohy a zlepšit tak své zdraví, je tento kurz pro vás. Připojte se k nám a objevte fascinující svět reflexologie.

Vstoupit do kurzu

Reklama