Hlavní orgány – játra

Vstoupit do kurzu

V dvacátém dílu online kurzu Reflexní terapie nohy se budeme věnovat hlavním vnitřním orgánům, a konkrétně játrům. Mým cílem je představit vám tyto orgány a jejich energetický systém podle principů tradiční čínské medicíny (TCM). Játra jsou základem toku energie v našem těle a spolu s nimi se v našem energetickém systému nacházejí také žlučník a oči.

Lekce je součástí kurzu Reflexní terapie nohy, který vás provede světem reflexologie. Jeho lektorkou je Miroslava Kuprová Stodůlková, která vás naučí základy této techniky, vysvětlí, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a tělesných částí a sdělí vám, kdy je reflexní terapie vhodná.

Reflexní terapie patří mezi metody alternativní medicíny a její praktikování nevyžaduje žádné složité vybavení. Stačí vám pouze vaše ruce, kterými budete působit na reflexní plošky nohou a tím poskytnout sobě i svým blízkým úlevu od mnoha neduhů a potíží a podpořit tak své zdraví.

V rámci kurzu Reflexní terapie nohy se dozvíte mnoho užitečných informací. Představíme vám historii této techniky, vysvětlíme, jaké jsou kontraindikace reflexní terapie a jaké jsou její základní principy. Naučíme vás orientovat se v anatomii nohy a najít její reflexní plošky. Budeme také probírat různé způsoby, jak ovlivňovat reflexní plošky.

Reflexní terapie je metoda, která je prověřená staletími a díky moderním poznatkům anatomie nohy se můžete do její techniky proniknout i vy. Kurz Reflexní terapie nohy je ideální pro každého, kdo se zajímá o tuto techniku a chce se naučit, jak s její pomocí zlepšit své zdraví. Lektor Miroslava Kuprová Stodůlková má bohaté zkušenosti s výukou a řada lidí již díky ní získala důležité znalosti a dovednosti.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu