Historie reflexní terapie

Historie reflexní terapie
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem Historie reflexní terapie se dozvíme něco o historii této úžasné techniky, která se vyvinula v průběhu let. Reflexní terapie je technika, kterou jsme zdědili od našich předků a která byla předána z generace na generaci. Její sílu a účinnost poznali a využívali lidé již dávno před námi.

Lekce přináší zajímavé informace o historii reflexní terapie, která sahá hluboko do minulosti. Je nám ctí, že můžeme tuto techniku praktikovat a využívat její přínosy. Reflexní terapie je jednou z technik alternativní medicíny a může být velmi užitečná pro naše zdraví.

Pokud vás zajímá více informací o reflexní terapii nohy, připojte se k našemu online videokurzu Reflexní terapie nohy vedeného lektorkou Miroslavou Kuprovou Stodůlkovou. Kurz vám představí základy reflexologie, naučí vás najít reflexní plošky na noze a poradí, kdy a jak reflexní terapii využívat. Ke kurzu patří i lekce o historii reflexní terapie, kterou si nyní můžete prohlédnout.

Na kurzu se dozvíte mnoho zajímavých informací. Například se dozvíte, jaké jsou kontraindikace reflexní terapie, tedy situace, kdy není vhodné tuto techniku používat. Naučíte se také základní principy této metody a budete si rozumět s anatomii nohy. Lekce vám ukáže, jak najít reflexní plošky různých orgánů, systémů a tkání na noze a jak je ovlivňovat. Nebudete potřebovat žádné speciální vybavení, jen své ruce.

Reflexní terapie je technika, která byla ověřena a vyvinuta po staletí. Díky moderním způsobům vzdělávání se nyní můžete naučit tuto techniku během krátké doby i vy. Online video kurzy jako náš vám umožňují učit se pohodlně z domova. Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková je zkušenou terapeutkou, která vám předá své znalosti a zkušenosti.

V kurzu Reflexní terapie nohy získáte dostatek informací o reflexní terapii a naučíte se, jak tuto techniku využívat k podpoře svého zdraví. Lektor Miroslava Kuprová Stodůlková vám v kurzu představí evropskou reflexní terapii nohy a podělí se s vámi o své přístupy a lásku k této technice. Již stovky účastníků prošly jejími kurzy a získaly mnoho užitečných informací. Nyní je na řaděte vy, kterému se otevírá cesta k poznání reflexní terapie nohy.

Vstoupit do kurzu

Reklama