HDR fotografie. Ohromující a přirozené – verze pro iPhony.

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:30
HDR fotografie. Ohromující a přirozené – verze pro iPhony.
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci se budeme věnovat technice HDR fotografie přizpůsobené pro mobilní telefony, konkrétně pro iPhony. HDR (High Dynamic Range) fotografie je způsob snímání a zpracování fotografií, který umožňuje zachytit větší rozsah kontrastů mezi nejtmavšími a nejsvětlejšími částmi obrazu. To znamená, že výsledná fotografie bude mít větší rozsah jasu a detailů, čímž se dosáhne ohromující a přirozený efekt.

V této lekci se naučíte, jak správně nastavit váš iPhone pro fotografování v režimu HDR a jak efektivně využít tuto techniku při zachycování západů i východů slunce. Naučíte se také, jak správně pracovat se stíny a přirozeným světlem, abyste dosáhli co nejlepších výsledků. Díky této technice budete schopni vyfotit snímky s vyšší kvalitou a detaily, které jinak byste nebyli schopni zachytit.

Lekce je součástí kurzu “Jak fotit dokonalé fotky mobilem”, který je veden zkušeným fotografem a lektorem Josefem Cvrčkem. Kurz vám poskytne kompletní přehled o různých aspektech mobilní fotografie a naučí vás, jak využít potenciál vašeho telefonu při fotografování. Během kurzu získáte znalosti o kompozici, využívání světla, technických aspektech mobilní fotografie, aplikacích a nástrojích pro úpravu fotografií a mnohem více.

Vyzkoušejte tuto lekci a získejte nové dovednosti, které vám pomohou vytvářet ohromující fotografie pomocí vašeho iPhonu. Staňte se lepším fotografem a získávejte neuvěřitelné snímky díky této úžasné technice HDR fotografie.

Vstoupit do kurzu

Reklama