HDR fotografie. Ohromující a přirozené – verze pro Android.

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:31

Vstoupit do kurzu

Tato lekce se zaměřuje na techniku HDR (High Dynamic Range) fotografie, která umožňuje zachytit široký rozsah kontrastů a vytváří tak ohromující a přirozené fotografie. Lekce je určena pro uživatele Android zařízení a ukáže vám, jak využít tuto techniku pomocí vašeho mobilního telefonu.

S HDR fotografií budete moci zachytit krásu západů i východů slunce, zvýraznit nejlepší detaily a vyhnout se přesvíceným oblohám a neprokresleným stínům v obraze. V kurzu se dozvíte, jak správně pracovat s expozičními časy a jaké nastavení použít pro získání skvělých výsledků.

Josef Cvrček, zkušený fotograf a lektor, vás provede krok za krokem procesem fotografování pomocí HDR techniky. Naučíte se, jak vytvořit perfektní snímky s bohatými barvami a živými detaily, které budou vypadat lépe než realita.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“, který vás provede tajemstvími mobilní fotografie a pomůže vám naplno využít potenciál vašeho telefonu. Kurz vás seznámí s kompozicí, prací se světlem a stíny, technickými aspekty mobilní fotografie, aplikacemi a nástroji pro mobilní fotografování, zpracováním a úpravou fotografií, kreativními technikami a dalšími důležitými informacemi.

Pojďte si zdarma pustit prvních sedm lekcí tohoto online kurzu fotografování a objevte svůj potenciál jako mobilní fotograf.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu