Gravírování

Jitka Slavíková
06.02.2024 09:12

Vstoupit do kurzu

V lekci „Gravírování“ se seznámíte se způsobem, jak můžete pomocí gravírování ozvláštnit hladký šperk. Gravírování je technika, která umožňuje vytvoření jedinečných a originálních šperků.

Tato lekce je součástí kurzu „Cínovaný šperk“, který vám představí tajemství výroby cínovaných šperků. Kurz vás provede všemi kroky výrobního procesu a naučí vás techniky a zdobení cínovaných šperků. Lektorkou kurzu je Jitka Slavíková, která je profesionálním šperkařem a odborníkem v oboru.

V kurzu se dozvíte, jaké pomůcky a materiály budete potřebovat pro výrobu cínovaných šperků a jak pracovat s nimi bezpečně. Naučíte se také, jak zpracovat základ pro šperk a jaké techniky zdobení a úpravy šperků existují. Během kurzu budete mít také možnost se seznámit s různými způsoby, jak dát šperku výraz, a naučíte se také, jak správně konzervovat šperky.

Cínování umožňuje zpracování mnoha krásných materiálů a umožňuje vytvářet nejen šperky, ale i drobné dekorační předměty. Jednou z nejzajímavějších vlastností cínování je možnost šperků patinovat, čímž jim dodáte hloubku a strukturu.

Cínované šperky mají své příznivce díky své jedinečnosti a osobitosti. Jsou vhodné i pro lidi trpící kontaktními alergiemi. Složení cínu vhodného pro šperky je 97% cínu a 3% mědi či stříbra. V kurzu se naučíte, jak správně cínovat a vytvářet šperky touto technikou. Během kurzu budete mít možnost vytvořit jednoduchý šperk, zdobit jej různými způsoby a naučíte se také, jak šperk patinovat a finálně jej upravit.

Připojte se k lektorce Jitce Slavíkové a naučte se tvořit svýma rukama cínované šperky, které budou zajímavé a osobité. Vytvořte si tak své vlastní originály, které vám mohou přinést radost a ještě dlouhou dobu vás ozdobit.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu