Reklama

Gold Standard

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:33
Gold Standard
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem “Gold Standard” se dozvíte, co přesně znamená výraz “Gold Standard” a jak ho správně používat. Lekce je součástí kurzu s názvem “Investiční angličtina”, který vede lektor Jaroslav Konvička. Tento kurz slouží jako anglicko-český videoslovník pro investory, který vám pomůže porozumět nejčastěji používaným výrazům v oblasti akciových trhů, makroekonomiky a kryptoměn.

Pokud se chystáte investovat své peníze, je důležité se orientovat i v anglických termínech, které se v tomto oboru často používají. V kurzu “Investiční angličtina” se naučíte význam jednotlivých anglických pojmů v oblasti investic a také jejich správné používání. Kromě toho se dozvíte, jak funguje kryptoměnová peněženka a jak si můžete vyzkoušet obchodování na virtuálním portfoliu.

Kurz se skládá z několika lekcí, každá má dvě části. V první části lektor Jaroslav Konvička vysvětlí, co přesně daný termín znamená. Ve druhé části předvede použití termínu v anglických větách, které pro vás pečlivě vybral a upravil, aby bylo zřejmé, jak daný pojem použít v praxi a lépe ho pochopit.

Pokud vás zajímá, co je to například “stock split” nebo “buyback”, nebo pokud chcete lépe porozumět fungování kryptoměnových peněženek, je tento kurz pro vás ideální volbou. Navíc v závěrečné lekci lektor názorně ukáže nákup akcií ve virtuálním portfoliu, které si můžete také vyzkoušet.

Zajímá vás více informací o kurzu? Zobrazte si celý popis kurzu zde.

Vstoupit do kurzu

Reklama